Podpor Krkavca

Tlačená podoba knižky

Skúmam. Som vďačný podpore rodiny a priateľov. Svet sa pomaly vyjasňuje a ja sa hojím a ladím. Delím sa o toto s tebou, prostredníctvom blogu a knižky. Mám aj ďalšie nápady, ktorých uskutočnenie závisí od toho, či budem mať prostriedky a spätnú väzbu.

Poteším sa podpore, ale aj výhradám. Uvítam postrehy a pripomienky.

Za pe­ňažný prí­spevok odo mňa dostaneš pozornosť – tlačenú podobu tejto knižky.

Prispieť môžeš buť skrz Paypal (návod a tlačítko je nižšie), alebo mi napíš a ja ti pošlem číslo účtu. Prijmem aj Bitcoins.

Klikni na tlačítko vyššie a zobrazí sa ti darovací formulár – nemusíš mať Paypal-účet, peniaz je možné poslať aj priamo prostredníctvom Visa alebo Maestro karty, je to bez poplatku. Formulár je žiaľ v angličtine: Pre platbu kartou treba vypniť čiastku a potom kliknúť na odkaz "Continue". Následne vyplníš meno a priezvisko (Fist name, Last name), číslo karty (Card number), dátum konca platnosti karty (Expiration Date) a tri posledné čísla z druhej strany karty (CSC). Aby som ti vedel zaslať poštou tlačenú podobu knižky, vyplň prosím aj tvoju adresu: ulicu (Billing Address Line 1), mesto (City), štát (State / Province / Region), PSČ (Postal code), telefónne číslo (Home Telephone) a email. Následne klikni na tlačítko (Review Donation and continue) a budú ti zobrazené údaje, ktoré si zadal, tieto následne na ďalšej obrazovke potvrdíš a môžeš pridať poznámku.

Chvála :)